Pomoc psychologiczna w kryzysie

Naucz się docierać do ciszy w swoim wnętrzu i pamiętać, że wszystko w życiu ma swój cel.

Elisabeth Kübler-Ross


Bezpłatne wsparcie dla osób w stanie kryzysu psychicznego wywołanego aktualną sytuacją na świecie i epidemią koronawirusa.

Oferuję pomoc w zakresie interwencji kryzysowej dla osób, które gorzej radzą sobie z aktualną sytuacją, nie mogą się odnaleźć, mają trudności z zachowaniem równowagi psychicznej. Pomagam osobom dorosłym uporać się z nadmiernym wzburzeniem emocjonalnym.

Jeśli masz poczucie, że utraciłaś/-eś kontrolę nad sobą i biegiem swojego życia, czujesz się załamana/-y, towarzyszy Ci dezorientacja, przygnębienie, apatia, może to oznaczać, że Twoje dotychczasowe sposoby rozwiązywania problemów i radzenia sobie z trudnościami nie zdają egzaminu. W kryzysie zamyka się czas – nie ma przyszłości. Pomogę Ci spojrzeć na sytuację kryzysową z innej perspektywy, odnaleźć spokój w głowie i w ciele.

Powrócić do równowagi.

W nagłych przypadkach psychiatrycznych niezbędna jest profesjonalna pomoc medyczna, osoby leczące się na przewlekłe choroby psychiatryczne w momentach kryzysu powinny zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.


Jak się ze mną skontaktować?

Najpierw wyślij wiadomość na adres olga@sztuka-zycia.pl. W sytuacji pilnej zadzwoń. Jestem dostępna w godzinach 15:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku. W wyjątkowych sytuacjach jestem dostępna również w weekend. Każda rozmowa wymaga uzgodnienia terminu.

Możesz skorzystać z poniższego formularza. W treści wiadomości wskaż preferowany sposób kontaktu.

ścieżka w lesie - natura - spokój w głowie

Olga hucko biernat

Kilka słów o mnie

Ukończyłam I stopień studium pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczę w podyplomowym kursie arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, akredytowanym przez Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam praktyczne umiejętności niezbędne do udzielania pomocy psychologicznej osobom z trudnościami życiowymi i osobistymi kryzysami. Jestem autorką koncepcji treningu autonarracyjnego, o której więcej możesz przeczytać tutaj.